atsena

Afiliado: 16/01/2011
"coś sie kończy, coś zaczyna każda chwila ma swój klimat"
Puntos381más
Próximo nivel: 
Puntos necesarios: 619
Último juego

Koziorożec :)

Motto: Stosuję

Charakterystyka znaku.
Pierwsza dekada to stuprocentowy Koziorożec nieufny i z dystansem wobec otoczenia. Jest zachowawczy, uparty, konserwatywny i liczy tylko na siebie. Oschły i chłodny w kontaktach z ludźmi. Nie łatwo się spoufala z kimkolwiek. Druga dekada znaku to połączenie Koziorożca z Bykiem .Kocha życie i przyjemności, żyje pełną piersią. Jest serdeczny i uczuciowy. Wykazuje zdrowy rozsądek i nie traci czasu na głupoty. Trzecia dekada znaku to Koziorożec z dodatkiem osobowości Panny. Ciekawy świata, żyje nowinkami np. technicznymi. Zaradny, pracowity i skrupulatny. Angażuje się w nowatorskie przedsięwzięcia.

Jak kochać Koziorożca?
- Zapewniając, że niczym nie ryzykuje. Nie grozi mu porażka, zdrada, brak pieniędzy. Jak z nim rozmawiać? - Nie śpiesząc się. Nie jest wylewny wobec kogoś, kogo dobrze nie zna. Jak go rozszyfrować? - Obserwując jego zachowanie w grupie. Mało mówi, ale emanuje z niego silna osobowość, która sprawia, że wszyscy czekają na jego zdanie.

Ona - jak ją zdobyć?
Trudna do zdobycia niczym szklana góra, nieufna i ostrożna. Należy otoczyć ją opieką, okazywać zainteresowanie. Troszczyć się o zdrowie i samopoczucie. Pozwolić by ostatnie słowo należało do niej. Nie znosi obłudy, fałszu, kłamstwa i krętactwa. Woli znać nawet najgorszą prawdę. Z pozoru oschła. Lubi pieszczoty, ale musi panować nad sytuacją.

Z kim najlepiej czuje się pani Koziorożec?
Bardzo dobrze z: Baranem, Lwem, Panną, Strzelcem i Wodnikiem.
Dobrze z: Nie ma nikogo takiego
Obojętnie z: Rakiem i Rybami.
Źle z: Bliźniętami, Wagą, Skorpionem i Koziorożcem.